GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Poshnje, Shqipëri Levan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:30Berat

07:56PoshnjeStacioni Poshnje

09:09LevanStacioni Levan

09:34Vlorë

Leksi Or
?Lekë

08:30Berat

08:56PoshnjeStacioni Poshnje

10:09LevanStacioni Levan

10:34Vlorë

Leksi Or
?Lekë

09:20Berat

09:46PoshnjeStacioni Poshnje

10:59LevanStacioni Levan

11:24Vlorë

Leksi Or
?Lekë

10:00Berat

10:26PoshnjeStacioni Poshnje

11:39LevanStacioni Levan

12:04Vlorë

Leksi Or
?Lekë

11:00Berat

11:26PoshnjeStacioni Poshnje

12:39LevanStacioni Levan

13:04Vlorë

Sal - Eri
?Lekë

11:15Poliçan

12:13PoshnjeStacioni Poshnje

13:26LevanStacioni Levan

13:51Vlorë

Irbra Transport
?Lekë

12:00Berat

12:26PoshnjeStacioni Poshnje

13:39LevanStacioni Levan

14:04Vlorë

Sal - Eri
?Lekë

13:00Berat

13:26PoshnjeStacioni Poshnje

14:39LevanStacioni Levan

15:04Vlorë

Sal - Eri
?Lekë

13:30Poliçan

14:28PoshnjeStacioni Poshnje

15:41LevanStacioni Levan

16:06Vlorë

Irbra Transport
?Lekë

15:00Berat

15:26PoshnjeStacioni Poshnje

16:39LevanStacioni Levan

17:04Vlorë

Sal - Eri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:20PoshnjeStacioni Poshnje

09:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Haka TravelPritja: 10 minuta
3

10:00LushnjeStacioni Lushnje

10:55LevanStacioni Levan

Haka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
1

12:20PoshnjeStacioni Poshnje

12:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇipiniPritja: 10 minuta
3

13:00LushnjeStacioni Lushnje

13:55LevanStacioni Levan

Çipini
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
1

13:20PoshnjeStacioni Poshnje

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇipiniPritja: 10 minuta
3

14:00LushnjeStacioni Lushnje

14:55LevanStacioni Levan

Çipini
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
1

15:25PoshnjeStacioni Poshnje

15:55LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 13 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

17:03LevanStacioni Levan

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.