GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Levan, Shqipëri Poshnje, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Vlorë

13:25LevanStacioni Levan

14:48PoshnjeStacioni Poshnje

15:14Berat

Leksi Or
?Lekë

13:50Vlorë

14:15LevanStacioni Levan

15:38PoshnjeStacioni Poshnje

16:04Berat

Leksi Or
?Lekë

14:50Vlorë

15:15LevanStacioni Levan

16:38PoshnjeStacioni Poshnje

17:04Berat

Leksi Or
?Lekë

15:15Vlorë

15:40LevanStacioni Levan

16:53PoshnjeStacioni Poshnje

17:51Poliçan

Star - Trans - Or
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:45LevanStacioni Levan

14:40LushnjeStacioni Lushnje

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 15 minuta
3

14:55LushnjeStacioni Lushnje

15:25PoshnjeStacioni Poshnje

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
1

14:25LevanStacioni Levan

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Niagara-KrPritja: 9 minuta
3

15:29LushnjeStacioni Lushnje

15:56PoshnjeStacioni Poshnje

Niagara-Kr
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

14:25LevanStacioni Levan

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 10 minuta
3

15:30LushnjeStacioni Lushnje

15:57PoshnjeStacioni Poshnje

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
1

14:25LevanStacioni Levan

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
?Lekë
2
Ndërrim në: Niagara-KrPritja: 9 minuta
3

15:29LushnjeStacioni Lushnje

15:56PoshnjeStacioni Poshnje

Niagara-Kr
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

14:25LevanStacioni Levan

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 10 minuta
3

15:30LushnjeStacioni Lushnje

15:57PoshnjeStacioni Poshnje

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
1

14:26LevanStacioni Levan

15:21LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 9 minuta
3

15:30LushnjeStacioni Lushnje

15:57PoshnjeStacioni Poshnje

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

16:41LevanStacioni Levan

17:36LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 12 minuta
3

17:48LushnjeStacioni Lushnje

18:23PoshnjeStacioni Poshnje

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.