GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pogradec, Shqipëri Lushnje, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Korçë

06:51PogradecStacioni Pogradec

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë

08:30Korçë

09:21PogradecStacioni Pogradec

11:50LushnjeStacioni Lushnje

12:31Fier

Star Bus Korça
?Lekë

09:00Korçë

09:51PogradecStacioni Pogradec

12:20LushnjeStacioni Lushnje

13:40Vlorë

Star Bus Korça
?Lekë

10:00Korçë

10:51PogradecStacioni Pogradec

13:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë

10:15Korçë

11:06PogradecStacioni Pogradec

13:35LushnjeStacioni Lushnje

14:16Fier

Çuko
?Lekë

12:00Korçë

12:51PogradecStacioni Pogradec

15:20LushnjeStacioni Lushnje

16:01Fier

Çuko
?Lekë

12:00Korçë

12:51PogradecStacioni Pogradec

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30PogradecStacioni Pogradec

07:29LibrazhdStacioni Librazhd

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 21 minuta
3

07:50LibrazhdStacioni Librazhd

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

09:00PogradecStacioni Pogradec

09:59LibrazhdStacioni Librazhd

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 21 minuta
3

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

09:37PogradecStacioni Pogradec

10:36LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 14 minuta
3

10:50LibrazhdStacioni Librazhd

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
1

10:30PogradecStacioni Pogradec

11:29LibrazhdStacioni Librazhd

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: TransluksPritja: 21 minuta
3

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

10:51PogradecStacioni Pogradec

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 15 minuta
3

12:05LibrazhdStacioni Librazhd

13:35LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
1

10:51PogradecStacioni Pogradec

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 15 minuta
3

12:05LibrazhdStacioni Librazhd

13:35LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
1

10:51PogradecStacioni Pogradec

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 15 minuta
3

12:05LibrazhdStacioni Librazhd

13:35LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
1

10:51PogradecStacioni Pogradec

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

Trans Kela
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 15 minuta
3

12:05LibrazhdStacioni Librazhd

13:35LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
1

11:06PogradecStacioni Pogradec

12:05LibrazhdStacioni Librazhd

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Alesio Vl 2011Pritja: 15 minuta
3

12:20LibrazhdStacioni Librazhd

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Alesio Vl 2011
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.