GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pogradec, Shqipëri Livadhja, Shqipëri

1

07:51PogradecStacioni Pogradec

10:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 57 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:36LivadhjaStacioni Livadhja

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 45 minuta
1

07:51PogradecStacioni Pogradec

10:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 57 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:36LivadhjaStacioni Livadhja

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 45 minuta
1

08:00PogradecStacioni Pogradec

11:00DurrësStacioni Durrës

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 35 minuta
3

11:35DurrësStacioni Durrës

15:36LivadhjaStacioni Livadhja

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 36 minuta
1

08:00PogradecStacioni Pogradec

11:00DurrësStacioni Durrës

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 35 minuta
3

11:35DurrësStacioni Durrës

15:36LivadhjaStacioni Livadhja

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 36 minuta
1

08:15PogradecStacioni Pogradec

10:27TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
450Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 33 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:36LivadhjaStacioni Livadhja

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 21 minuta
Çmimi total: 450 Lekë
1

08:15PogradecStacioni Pogradec

10:27TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
450Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 33 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:36LivadhjaStacioni Livadhja

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 21 minuta
Çmimi total: 450 Lekë
1

08:22PogradecStacioni Pogradec

10:34TiranëStacioni Tiranë

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 26 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:36LivadhjaStacioni Livadhja

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 14 minuta
1

08:22PogradecStacioni Pogradec

10:34TiranëStacioni Tiranë

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 26 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:36LivadhjaStacioni Livadhja

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 14 minuta
1

09:21PogradecStacioni Pogradec

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 48 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:36LivadhjaStacioni Livadhja

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
1

09:21PogradecStacioni Pogradec

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 48 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:36LivadhjaStacioni Livadhja

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.