GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pogradec, Shqipëri Belsh, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Korçë

10:51PogradecStacioni Pogradec

12:55BelshStacioni Belsh

13:58Berat

Star Bus Korça
?Lekë

11:00Korçë

11:51PogradecStacioni Pogradec

13:55BelshStacioni Belsh

14:58Berat

Bitri
?Lekë

13:00Korçë

13:51PogradecStacioni Pogradec

15:55BelshStacioni Belsh

16:58Berat

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:30PogradecStacioni Pogradec

11:29LibrazhdStacioni Librazhd

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 21 minuta
3

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

12:55BelshStacioni Belsh

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
1

11:30PogradecStacioni Pogradec

12:29LibrazhdStacioni Librazhd

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 21 minuta
3

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:55BelshStacioni Belsh

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
1

11:37PogradecStacioni Pogradec

12:36LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 14 minuta
3

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:55BelshStacioni Belsh

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.