GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podujevë, Kosovë Klinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:55PodujevëStacioni Podujevë

11:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Dita
?€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 18 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:09KlinëStacioni Klinë

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
1

11:00PodujevëStacioni Podujevë

11:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Edona
?€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 13 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:09KlinëStacioni Klinë

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
1

11:50PodujevëStacioni Podujevë

12:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci Reisen
?€
2
Ndërrim në: FlorianiPritja: 13 minuta
3

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

13:59KlinëStacioni Klinë

Floriani
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
1

11:50PodujevëStacioni Podujevë

12:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Metehia Turist
?€
2
Ndërrim në: FlorianiPritja: 13 minuta
3

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

13:59KlinëStacioni Klinë

Floriani
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
1

13:00PodujevëStacioni Podujevë

13:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Sadiku Kom
?€
2
Ndërrim në: KukleciPritja: 13 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:09KlinëStacioni Klinë

Kukleci
3.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 3.5
1

14:00PodujevëStacioni Podujevë

14:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Mentori
?€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 13 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:09KlinëStacioni Klinë

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
1

14:00PodujevëStacioni Podujevë

14:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci Reisen
?€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 13 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:09KlinëStacioni Klinë

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
1

14:50PodujevëStacioni Podujevë

15:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Beni Ii
?€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 13 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:59KlinëStacioni Klinë

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
1

15:30PodujevëStacioni Podujevë

16:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Toni Turs
?€
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 13 minuta
3

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:39KlinëStacioni Klinë

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
1

16:00PodujevëStacioni Podujevë

16:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Llapi T Reis
?€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 13 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:09KlinëStacioni Klinë

Berisha Impex
3.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 3.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.