GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Petrovë, Kosovë Livoç i Poshtëm, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:10Prizren

13:16PetrovëStacioni Petrovë

15:03Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

15:09Gjilan

Merkatori
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:16PetrovëStacioni Petrovë

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: Hani TransPritja: 20 minuta
3

14:40FerizajStacioni Ferizaj

15:23Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Hani Trans
2.3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 7 minuta
Çmimi total: 2.3
1

13:16PetrovëStacioni Petrovë

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: Hani TransPritja: 20 minuta
3

14:40FerizajStacioni Ferizaj

15:23Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Hani Trans
2.3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 7 minuta
Çmimi total: 2.3
1

13:16PetrovëStacioni Petrovë

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: JehonaPritja: 11 minuta
3

15:20GjilanStacioni Gjilan

15:26Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Jehona
0.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 0.5
1

13:16PetrovëStacioni Petrovë

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: Zhegra TransPritja: 11 minuta
3

15:20GjilanStacioni Gjilan

15:26Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Zhegra Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.