GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Livoç i Poshtëm, Kosovë Petrovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00Gjilan

08:06Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

09:53PetrovëStacioni Petrovë

09:59Prizren

Merkatori
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:36Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

07:42GjilanStacioni Gjilan

Euro Turs
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 18 minuta
3

08:00GjilanStacioni Gjilan

09:53PetrovëStacioni Petrovë

Merkatori
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
1

07:46Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

08:29FerizajStacioni Ferizaj

Cufa-Reisen
2.29€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 20 minuta
3

08:49FerizajStacioni Ferizaj

09:53PetrovëStacioni Petrovë

Merkatori
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 7 minuta
Çmimi total: 2.29
1

08:06Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

08:49FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
2.3€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 11 minuta
3

09:00FerizajStacioni Ferizaj

10:04PetrovëStacioni Petrovë

Merkatori
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 2.3
1

08:06Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

08:49FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 11 minuta
3

09:00FerizajStacioni Ferizaj

10:04PetrovëStacioni Petrovë

Merkatori
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.