GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Petrovë, Kosovë Dardani, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:10Prizren

13:16PetrovëStacioni Petrovë

14:39DardaniStacioni Dardani

15:09Gjilan

Merkatori
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:16PetrovëStacioni Petrovë

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: Elita ToursPritja: 10 minuta
3

14:30FerizajStacioni Ferizaj

14:47DardaniStacioni Dardani

Elita Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

13:16PetrovëStacioni Petrovë

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: Elita ToursPritja: 10 minuta
3

14:30FerizajStacioni Ferizaj

14:47DardaniStacioni Dardani

Elita Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.