GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Dardani, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00FerizajStacioni Ferizaj

08:19DardaniStacioni Dardani

08:49Gjilan

Herolindi
0.5€

08:10FerizajStacioni Ferizaj

08:27DardaniStacioni Dardani

08:33Sllatinë

Elita Tours
?€

08:30FerizajStacioni Ferizaj

08:47DardaniStacioni Dardani

08:51Zllatar

N.T.Albana Zllatar
?€

08:40FerizajStacioni Ferizaj

08:59DardaniStacioni Dardani

09:29Gjilan

Egnatia
0.5€

09:00FerizajStacioni Ferizaj

09:19DardaniStacioni Dardani

09:49Gjilan

Xeni Trans
0.5€

09:20FerizajStacioni Ferizaj

09:39DardaniStacioni Dardani

10:09Gjilan

Jehona
0.5€

10:30FerizajStacioni Ferizaj

10:47DardaniStacioni Dardani

10:51Zllatar

N.T.Albana Zllatar
?€

10:40FerizajStacioni Ferizaj

10:59DardaniStacioni Dardani

11:29Gjilan

Dritoni-Reisen
0.5€

11:20FerizajStacioni Ferizaj

11:39DardaniStacioni Dardani

12:09Gjilan

Mimoza 93
?€

11:40FerizajStacioni Ferizaj

11:59DardaniStacioni Dardani

12:29Gjilan

Dritoni-Reisen
0.5€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.