GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Peshkopi, Shqipëri Podgoricë, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:20PeshkopiStacioni Peshkopi

07:31TiranëStacioni Tiranë

Ariu
600Lekë
2
Ndërrim në: Old Town TravelPritja: 29 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

11:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Old Town Travel
25€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.