GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Përmet, Shqipëri Ohër, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00PërmetStacioni Përmet

12:26TiranëStacioni Tiranë

Fjoart Travel
1200Lekë
2
Ndërrim në: EurobusPritja: 34 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:20OhërStacioni Ohër

Eurobus
18€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 20 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.