GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Peqin, Shqipëri Korçë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

07:00PeqinStacioni Peqin

09:55KorçëStacioni Korçë

10:48Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

12:45Durrës

13:45PeqinStacioni Peqin

16:40KorçëStacioni Korçë

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00PeqinStacioni Peqin

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

08:28LibrazhdStacioni Librazhd

10:18KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

13:45PeqinStacioni Peqin

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 23 minuta
3

15:13LibrazhdStacioni Librazhd

17:03KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.