GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga peje Shkodër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:40PejëStacioni Pejë

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 1 orë
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë
Çmimi total: 15
1

15:00PejëStacioni Pejë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 40 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
1

15:20PejëStacioni Pejë

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Turist
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 20 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.