GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Mazgit, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:40PejëStacioni Pejë

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€
2
Ndërrim në: Blendi ReisenPritja: 15 minuta
3

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

08:23MazgitStacioni Mazgit

Blendi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5
1

13:40PejëStacioni Pejë

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Monika
5€
2
Ndërrim në: Blendi ReisenPritja: 15 minuta
3

15:15PrishtinëStacioni Prishtinë

15:23MazgitStacioni Mazgit

Blendi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5
1

16:00PejëStacioni Pejë

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
5€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 10 minuta
3

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:38MazgitStacioni Mazgit

Ariani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.