GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Pejë, Kosovë Lushnje, Shqipëri

14:30PejëStacioni Pejë

19:40TiranëRr. Dritan Hoxha

Tirana Metropol
15€
Ndërrim në: Argjiro SH.P.K
Vozitje: 2 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 1km

20:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

22:08LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 38 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.