GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Lezhë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:20PejëStacioni Pejë

07:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
5€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 20 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:00LezhëStacioni Lezhë

Atmaxha
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 40 minuta
Çmimi total: 5
1

08:00PejëStacioni Pejë

09:37PrizrenStacioni Prizren

Gramozi
5€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 23 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

12:10LezhëStacioni Lezhë

Atmaxha
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.