GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Korishë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:45PejëStacioni Pejë

08:22PrizrenStacioni Prizren

Monika
5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 18 minuta
3

08:40PrizrenStacioni Prizren

08:51KorishëStacioni Korishë

Halimaj
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 6 minuta
Çmimi total: 5
1

06:45PejëStacioni Pejë

08:22PrizrenStacioni Prizren

Monika
5€
2
Ndërrim në: XhatiPritja: 18 minuta
3

08:40PrizrenStacioni Prizren

08:49KorishëStacioni Korishë

Xhati
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta
Çmimi total: 5
1

08:00PejëStacioni Pejë

09:37PrizrenStacioni Prizren

Gramozi
5€
2
Ndërrim në: LoniPritja: 13 minuta
3

09:50PrizrenStacioni Prizren

09:59KorishëStacioni Korishë

Loni
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 5
1

08:00PejëStacioni Pejë

09:37PrizrenStacioni Prizren

Gramozi
5€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 18 minuta
3

09:55PrizrenStacioni Prizren

10:06KorishëStacioni Korishë

Jeta
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 6 minuta
Çmimi total: 5
1

10:30PejëStacioni Pejë

12:07PrizrenStacioni Prizren

Monika
5€
2
Ndërrim në: ShpejtimiPritja: 13 minuta
3

12:20PrizrenStacioni Prizren

12:29KorishëStacioni Korishë

Shpejtimi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 5
1

13:15PejëStacioni Pejë

14:52PrizrenStacioni Prizren

Xeni Tours
5€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 18 minuta
3

15:10PrizrenStacioni Prizren

15:21KorishëStacioni Korishë

Bashkimi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 6 minuta
Çmimi total: 5
1

14:45PejëStacioni Pejë

16:22PrizrenStacioni Prizren

Monika
5€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 18 minuta
3

16:40PrizrenStacioni Prizren

16:51KorishëStacioni Korishë

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 6 minuta
Çmimi total: 5
1

14:45PejëStacioni Pejë

16:22PrizrenStacioni Prizren

Monika
5€
2
Ndërrim në: Bledi ReisenPritja: 18 minuta
3

16:40PrizrenStacioni Prizren

16:49KorishëStacioni Korishë

Bledi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.