GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Kçiq i Vogël, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:40PejëStacioni Pejë

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
5€
2
Ndërrim në: ShkëndijaPritja: 15 minuta
3

07:15PrishtinëStacioni Prishtinë

07:54Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

Shkëndija
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 5
1

06:20PejëStacioni Pejë

07:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
5€
2
Ndërrim në: Arena-TravPritja: 20 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:39Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

Arena-Trav
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
Çmimi total: 5
1

06:40PejëStacioni Pejë

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€
2
Ndërrim në: Blendi ReisenPritja: 15 minuta
3

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

08:54Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

Blendi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 5
1

07:00PejëStacioni Pejë

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 10 minuta
3

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:09Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

Ariani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 5
1

07:20PejëStacioni Pejë

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Deli Abazi
5€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 20 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:39Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
Çmimi total: 5
1

07:40PejëStacioni Pejë

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Orbita
5€
2
Ndërrim në: UnionPritja: 15 minuta
3

09:15PrishtinëStacioni Prishtinë

09:54Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

Union
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 5
1

08:00PejëStacioni Pejë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 10 minuta
3

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:09Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

Balli
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 5
1

08:20PejëStacioni Pejë

09:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
5€
2
Ndërrim në: Beka ToursPritja: 20 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:39Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

Beka Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
Çmimi total: 5
1

08:40PejëStacioni Pejë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi
5€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 15 minuta
3

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:54Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

Qendrimi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 5
1

09:00PejëStacioni Pejë

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
5€
2
Ndërrim në: ShkëndijaPritja: 10 minuta
3

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:09Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

Shkëndija
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.