GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Hajvali, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:20PejëStacioni Pejë

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Try Tours
5€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 10 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

15:59HajvaliStacioni Hajvali

Maxhari Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.