GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Çagllavicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:20PejëStacioni Pejë

10:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Monika
5€
2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 15 minuta
3

10:55PrishtinëStacioni Prishtinë

11:08ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Erxhani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
Çmimi total: 5
1

09:20PejëStacioni Pejë

10:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Monika
5€
2
Ndërrim në: Titi TursPritja: 15 minuta
3

10:55PrishtinëStacioni Prishtinë

11:08ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Titi Turs
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
Çmimi total: 5.5
1

09:40PejëStacioni Pejë

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Turist
5€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

11:15PrishtinëStacioni Prishtinë

11:27ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Lipjan Sh.P.K
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Çmimi total: 5.5
1

09:40PejëStacioni Pejë

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Turist
5€
2
Ndërrim në: Cufa-ReisenPritja: 15 minuta
3

11:15PrishtinëStacioni Prishtinë

11:27ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Cufa-Reisen
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Çmimi total: 5.5
1

10:00PejëStacioni Pejë

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
5€
2
Ndërrim në: AziziPritja: 10 minuta
3

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:42ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Azizi
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 5.5
1

11:00PejëStacioni Pejë

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Euro - Tours
5€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:35ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Endriti Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
Çmimi total: 5
1

11:00PejëStacioni Pejë

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Euro - Tours
5€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 15 minuta
3

12:35PrishtinëStacioni Prishtinë

12:45ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Jeta
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
Çmimi total: 5
1

11:20PejëStacioni Pejë

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
5€
2
Ndërrim në: ErzaPritja: 10 minuta
3

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

13:00ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Erza
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
Çmimi total: 5
1

11:20PejëStacioni Pejë

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
5€
2
Ndërrim në: Titi TursPritja: 15 minuta
3

12:55PrishtinëStacioni Prishtinë

13:13ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Titi Turs
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
Çmimi total: 5.5
1

11:40PejëStacioni Pejë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Ballkani Pejë
5€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 15 minuta
3

13:15PrishtinëStacioni Prishtinë

13:27ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Arbeni Tours
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Çmimi total: 5.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.