GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Papër, Shqipëri Prrenjas, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:45Durrës

14:07PapërStacioni Papër

15:16PrrenjasStacioni Prrenjas

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:07PapërStacioni Papër

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Art Travel Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

15:00LibrazhdStacioni Librazhd

15:35PrrenjasStacioni Prrenjas

Art Travel Sh.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 28 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.