GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Papër, Shqipëri Udënisht, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:45Durrës

14:07PapërStacioni Papër

15:38UdënishtStacioni Udënisht

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:07PapërStacioni Papër

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 15 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

15:53UdënishtStacioni Udënisht

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.