GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Papër, Shqipëri Libonik, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

07:22PapërStacioni Papër

09:37LibonikStacioni Libonik

10:48Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

12:45Durrës

14:07PapërStacioni Papër

16:22LibonikStacioni Libonik

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:22PapërStacioni Papër

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

08:28LibrazhdStacioni Librazhd

10:00LibonikStacioni Libonik

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
1

14:07PapërStacioni Papër

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 15 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

16:37LibonikStacioni Libonik

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
1

14:07PapërStacioni Papër

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 23 minuta
3

15:13LibrazhdStacioni Librazhd

16:45LibonikStacioni Libonik

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.