GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Libonik, Shqipëri Papër, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Ersekë

14:41LibonikStacioni Libonik

16:56PapërStacioni Papër

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

15:11LibonikStacioni Libonik

17:26PapërStacioni Papër

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:48LibonikStacioni Libonik

16:20LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 23 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:26PapërStacioni Papër

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.