GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Orllan, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00OrllanStacioni Orllan

16:33PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 27 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.