GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ohër, Maqedonia e Veriut Lezhë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00OhërStacioni Ohër

10:20TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
18€
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 40 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:07LezhëStacioni Lezhë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
1

08:00OhërStacioni Ohër

10:20TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
18€
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 40 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:03LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.