GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ohër, Maqedonia e Veriut Kratovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:30OhërStacioni Ohër

12:24ShkupStacioni Shkup

Galeb
250den
2
Ndërrim në: Roulet ToursPritja: 36 minuta
3

13:00ShkupStacioni Shkup

15:00KratovëStacioni Kratovë

Roulet Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Çmimi total: 250 den
1

09:30OhërStacioni Ohër

12:24ShkupStacioni Shkup

Klasik Kompani
250den
2
Ndërrim në: Roulet ToursPritja: 36 minuta
3

13:00ShkupStacioni Shkup

15:00KratovëStacioni Kratovë

Roulet Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Çmimi total: 250 den

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.