GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ohër, Maqedonia e Veriut Budva, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30OhërStacioni Ohër

19:24ShkupStacioni Shkup

Delfina Tours
250den
2
Ndërrim në: BozurPritja: 1 orë, 36 minuta
3

21:00ShkupStacioni Shkup

21:11BudvaStacioni Budva

Bozur
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
1

17:00OhërStacioni Ohër

19:54ShkupStacioni Shkup

Galeb
250den
2
Ndërrim në: BozurPritja: 1 orë, 6 minuta
3

21:00ShkupStacioni Shkup

21:11BudvaStacioni Budva

Bozur
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta
1

17:00OhërStacioni Ohër

19:54ShkupStacioni Shkup

Klasik Kompani
250den
2
Ndërrim në: BozurPritja: 1 orë, 6 minuta
3

21:00ShkupStacioni Shkup

21:11BudvaStacioni Budva

Bozur
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta
1

17:30OhërStacioni Ohër

20:24ShkupStacioni Shkup

Biser-Prom
250den
2
Ndërrim në: BozurPritja: 36 minuta
3

21:00ShkupStacioni Shkup

21:11BudvaStacioni Budva

Bozur
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.