GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Muzeqinë, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:15MuzeqinëStacioni Muzeqinë

12:30FerizajStacioni Ferizaj

Verona Tours
?€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 10 minuta
3

12:40FerizajStacioni Ferizaj

13:29GjilanStacioni Gjilan

Arbeni Tours
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.3
1

16:15MuzeqinëStacioni Muzeqinë

16:30FerizajStacioni Ferizaj

Verona Tours
?€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 10 minuta
3

16:40FerizajStacioni Ferizaj

17:29GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.