GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Munich, Gjermani Kamenicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:30MunichStacioni Munich

18:29GjilanStacioni Gjilan

Try Tours
60€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 1 orë, 41 minuta
3

20:10GjilanStacioni Gjilan

20:43KamenicëStacioni Kamenicë

Victoria Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 13 minuta
Çmimi total: 61

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.