GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Vrellë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Agjensia Turistike Labinoti
1.5€
2
Ndërrim në: AferditaPritja: 10 minuta
3

17:25PrishtinëStacioni Prishtinë

17:55VrellëStacioni Vrellë

Aferdita
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.