GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

14:39PejëStacioni Pejë

Valoni Reisen
4€

14:10MitrovicëStacioni Mitrovicë

15:49PejëStacioni Pejë

Agjensia Turistike Labinoti
4€

15:10MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:49PejëStacioni Pejë

Ariani
4€

16:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

17:59PejëStacioni Pejë

Agjensia Turistike Labinoti
4€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 15 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:20PejëStacioni Pejë

Miroci
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 6.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.