GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Kamenicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Sion Tours
1.8€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 25 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:32KamenicëStacioni Kamenicë

Perparimi
3.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 2 minuta
Çmimi total: 5.3
1

15:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 10 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:32KamenicëStacioni Kamenicë

Perparimi
3.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 47 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.