GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 15 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 16 minuta
Çmimi total: 6.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.