GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Memmingen, Gjermani Podujevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:30MemmingenStacioni Memmingen

21:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Gmica Travel
50€
2
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 1 orë, 1 minuta
3

22:30PrishtinëStacioni Prishtinë

23:25PodujevëStacioni Podujevë

Besi Tours
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 55 minuta
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.