GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Memaliaj, Shqipëri Dhërmi, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30MemaliajStacioni Memaliaj

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 34 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta
1

12:32MemaliajStacioni Memaliaj

14:06LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 32 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
1

14:30MemaliajStacioni Memaliaj

15:43VlorëStacioni Vlorë

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 15 minuta
3

15:58VlorëStacioni Vlorë

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.