GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Memaliaj, Shqipëri Batushë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30Përmet

15:31MemaliajStacioni Memaliaj

18:21BatushëStacioni Batushë

18:56Tiranë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:57MemaliajStacioni Memaliaj

16:44LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 34 minuta
3

17:18LushnjeStacioni Lushnje

18:21BatushëStacioni Batushë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

15:00MemaliajStacioni Memaliaj

16:47LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 31 minuta
3

17:18LushnjeStacioni Lushnje

18:21BatushëStacioni Batushë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 21 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.