GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malishevë, Kosovë Shkodër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:36MalishevëStacioni Malishevë

07:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 30 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:50ShkodërStacioni Shkodër

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 14 minuta
Çmimi total: 15
1

06:40MalishevëStacioni Malishevë

07:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 33 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:50ShkodërStacioni Shkodër

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

08:20MalishevëStacioni Malishevë

09:17PrizrenStacioni Prizren

Rudi
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 43 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

13:00ShkodërStacioni Shkodër

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.