GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malishevë, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:20MalishevëStacioni Malishevë

18:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
3€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 13 minuta
3

18:20PrishtinëStacioni Prishtinë

19:34GjilanStacioni Gjilan

Victoria Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 5.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.