GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mahalla e Rexheviteve, Kosovë Suharekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:42Mahalla e RexheviteveStacioni Mahalla e Rexheviteve

08:54PrishtinëStacioni Prishtinë

Grashtica Trans
?€
2
Ndërrim në: Fidani TursPritja: 11 minuta
3

09:05PrishtinëStacioni Prishtinë

10:18SuharekëStacioni Suharekë

Fidani Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
1

10:12Mahalla e RexheviteveStacioni Mahalla e Rexheviteve

10:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Grashtica Trans
?€
2
Ndërrim në: Arbëria TuristPritja: 11 minuta
3

10:35PrishtinëStacioni Prishtinë

11:48SuharekëStacioni Suharekë

Arbëria Turist
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
1

10:38Mahalla e RexheviteveStacioni Mahalla e Rexheviteve

10:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Batllava Turist
?€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 12 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:13SuharekëStacioni Suharekë

Erlines
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
Çmimi total: 4
1

12:12Mahalla e RexheviteveStacioni Mahalla e Rexheviteve

12:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Grashtica Trans
?€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 11 minuta
3

12:35PrishtinëStacioni Prishtinë

13:48SuharekëStacioni Suharekë

Jeta
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
1

14:23Mahalla e RexheviteveStacioni Mahalla e Rexheviteve

14:33PrishtinëStacioni Prishtinë

Batllava Turist
?€
2
Ndërrim në: TosaPritja: 12 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:50SuharekëStacioni Suharekë

Tosa
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
1

17:12Mahalla e RexheviteveStacioni Mahalla e Rexheviteve

17:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Grashtica Trans
?€
2
Ndërrim në: SharriPritja: 11 minuta
3

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

18:48SuharekëStacioni Suharekë

Sharri
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.