GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lumth, Shqipëri Bilisht, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:16LumthStacioni Lumth

11:55KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhea TransPritja: 35 minuta
3

12:30KorçëStacioni Korçë

13:00BilishtStacioni Bilisht

Xhea Trans
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 44 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

08:16LumthStacioni Lumth

10:05LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 38 minuta
3

10:43LibrazhdStacioni Librazhd

12:50BilishtStacioni Bilisht

Beam Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
1

14:21LumthStacioni Lumth

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 33 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

18:49BilishtStacioni Bilisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.