GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lumalas, Shqipëri Belorta, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

07:22LumalasStacioni Lumalas

09:59BelortaStacioni Belorta

10:18Bilisht

Armed
?Lekë

04:45Fier

08:35LumalasStacioni Lumalas

08:57BelortaStacioni Belorta

09:23Kapshticë

Kompakt
?Lekë

11:30Durrës

12:52LumalasStacioni Lumalas

15:29BelortaStacioni Belorta

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

13:00Durrës

14:22LumalasStacioni Lumalas

16:59BelortaStacioni Belorta

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:09LumalasStacioni Lumalas

08:20KorçëStacioni Korçë

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 10 minuta
3

08:30KorçëStacioni Korçë

08:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~32 minuta
1

08:14LumalasStacioni Lumalas

08:25KorçëStacioni Korçë

Ar Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 21 minuta
3

08:46KorçëStacioni Korçë

08:57BelortaStacioni Belorta

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~43 minuta
1

08:17LumalasStacioni Lumalas

08:28KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

08:46KorçëStacioni Korçë

08:57BelortaStacioni Belorta

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~40 minuta
1

08:17LumalasStacioni Lumalas

08:28KorçëStacioni Korçë

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

08:46KorçëStacioni Korçë

08:57BelortaStacioni Belorta

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~40 minuta
1

08:18LumalasStacioni Lumalas

08:29KorçëStacioni Korçë

Kela 2010
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 17 minuta
3

08:46KorçëStacioni Korçë

08:57BelortaStacioni Belorta

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~39 minuta
1

08:57LumalasStacioni Lumalas

09:08KorçëStacioni Korçë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 22 minuta
3

09:30KorçëStacioni Korçë

09:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~44 minuta
1

09:05LumalasStacioni Lumalas

09:16KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 14 minuta
3

09:30KorçëStacioni Korçë

09:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~36 minuta
1

09:09LumalasStacioni Lumalas

09:20KorçëStacioni Korçë

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 10 minuta
3

09:30KorçëStacioni Korçë

09:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~32 minuta
1

10:07LumalasStacioni Lumalas

10:18KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 12 minuta
3

10:30KorçëStacioni Korçë

10:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~34 minuta
1

13:03LumalasStacioni Lumalas

13:14KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhea TransPritja: 16 minuta
3

13:30KorçëStacioni Korçë

13:41BelortaStacioni Belorta

Xhea Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~38 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.