GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lulëzim, Shqipëri Viti, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:16LulëzimStacioni Lulëzim

15:52DurrësStacioni Durrës

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Cufa-ReisenPritja: 1 orë, 8 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

23:00VitiStacioni Viti

Cufa-Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 44 minuta
1

13:21LulëzimStacioni Lulëzim

15:54DurrësStacioni Durrës

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Cufa-ReisenPritja: 1 orë, 6 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

23:00VitiStacioni Viti

Cufa-Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 39 minuta
1

14:01LulëzimStacioni Lulëzim

16:24DurrësStacioni Durrës

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Cufa-ReisenPritja: 36 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

23:00VitiStacioni Viti

Cufa-Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 59 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.