GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lubovë, Kosovë Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:47LubovëStacioni Lubovë

09:09PejëStacioni Pejë

Samiri
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 11 minuta
3

09:20PejëStacioni Pejë

10:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Monika
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
1

09:47LubovëStacioni Lubovë

10:09PejëStacioni Pejë

Renesansa
?€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 11 minuta
3

10:20PejëStacioni Pejë

11:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Edi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
1

09:47LubovëStacioni Lubovë

10:09PejëStacioni Pejë

Kukleci
?€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 11 minuta
3

10:20PejëStacioni Pejë

11:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Edi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
1

10:47LubovëStacioni Lubovë

11:09PejëStacioni Pejë

Berisha Impex
?€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 11 minuta
3

11:20PejëStacioni Pejë

12:40Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Pranvera Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

10:47LubovëStacioni Lubovë

11:09PejëStacioni Pejë

Berisha Impex
?€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 11 minuta
3

11:20PejëStacioni Pejë

12:40Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Pranvera Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

11:47LubovëStacioni Lubovë

12:09PejëStacioni Pejë

Samiri
?€
2
Ndërrim në: Kujtimi BusPritja: 11 minuta
3

12:20PejëStacioni Pejë

13:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Kujtimi Bus
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
1

12:47LubovëStacioni Lubovë

13:09PejëStacioni Pejë

Berisha Impex
?€
2
Ndërrim në: OrbitaPritja: 11 minuta
3

13:20PejëStacioni Pejë

14:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Orbita
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
1

13:02LubovëStacioni Lubovë

13:24PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 16 minuta
3

13:40PejëStacioni Pejë

14:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Monika
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
1

14:02LubovëStacioni Lubovë

14:24PejëStacioni Pejë

Te Salihu
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 16 minuta
3

14:40PejëStacioni Pejë

15:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Gjocaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
1

17:47LubovëStacioni Lubovë

18:09PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 11 minuta
3

18:20PejëStacioni Pejë

19:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Miroci
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.