GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lublanë, Slloveni Vërmicë (Prizren), Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00LublanëStacioni Lublanë

06:15PrizrenStacioni Prizren

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: Fidani TursPritja: 1 orë, 45 minuta
3

08:00PrizrenStacioni Prizren

08:26Vërmicë (Prizren)Stacioni Vërmicë (Prizren)

Fidani Turs
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 26 minuta
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.