GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lublanë, Slloveni Komoran, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00LublanëStacioni Lublanë

04:15PrishtinëStacioni Prishtinë

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: Memi Reisen NTTPritja: 2 orë, 30 minuta
3

06:45PrishtinëStacioni Prishtinë

07:15KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen NTT
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 15 minuta
Çmimi total: 50
1

17:00LublanëStacioni Lublanë

06:15PrizrenStacioni Prizren

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: Fidani TursPritja: 20 minuta
3

06:35PrizrenStacioni Prizren

07:55KomoranStacioni Komoran

Fidani Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 55 minuta
Çmimi total: 50
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.