GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Lublanë, Slloveni Ferizaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00LublanëStacioni Lublanë

04:15PrishtinëStacioni Prishtinë

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: Hani-ComPritja: 2 orë, 15 minuta
3

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

07:30FerizajStacioni Ferizaj

Hani-Com
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 30 minuta
Çmimi total: 50
1

17:00LublanëStacioni Lublanë

04:15PrishtinëStacioni Prishtinë

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: Bleri TravelPritja: 2 orë, 30 minuta
3

06:45PrishtinëStacioni Prishtinë

07:45FerizajStacioni Ferizaj

Bleri Travel
1.5€
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 45 minuta
Çmimi total: 51.5
1

17:00LublanëStacioni Lublanë

04:15PrishtinëStacioni Prishtinë

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 2 orë, 45 minuta
3

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:00FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~15 orë
Çmimi total: 50
1

17:00LublanëStacioni Lublanë

06:15PrizrenStacioni Prizren

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 45 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

10:10FerizajStacioni Ferizaj

Vector Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~17 orë, 10 minuta
Çmimi total: 50
1

17:00LublanëStacioni Lublanë

06:15PrizrenStacioni Prizren

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 45 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

10:30FerizajStacioni Ferizaj

Vector Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~17 orë, 30 minuta
Çmimi total: 54

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.