GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lubizhdë, Kosovë Bushat, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:45Prizren

13:50LubizhdëStacioni Lubizhdë

15:05BushatStacioni Bushat

15:42Prishtinë

Halimaj
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:24LubizhdëStacioni Lubizhdë

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

13:45PrizrenStacioni Prizren

15:05BushatStacioni Bushat

Halimaj
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.