GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Llashticë, Kosovë Shipashnicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:50LlashticëStacioni Llashticë

16:05GjilanStacioni Gjilan

Llashtica T.
?€
2
Ndërrim në: Beki ComercPritja: 10 minuta
3

16:15GjilanStacioni Gjilan

17:03ShipashnicëStacioni Shipashnicë

Beki Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.